Loading
TÜRVAK Boğaziçi Sinemaları

İstanbul Anadolu Yakası’nda Kavacık’ta yer alan TÜRVAK Boğaziçi Sinemaları butik salonlardan oluşan bir kompleks. Toplam beş salonda vizyona giren en son filmler gösterime sunulmakta. Ortalama 100 – 125 kişilik salonlar çağdaş bir sinema salonunun her türlü konforu ile donatılmış durumda. İthal gümüş perdeler, Dolby-Digital ses sistemleri ve üstün teknolojiye sahip film gösterim makineleri ile bu sinemalarda film izlemek gerçekten büyük bir keyif.

Ses yalıtımlı duvarları, halı kaplı zemini, geniş ve ergonomik oturma düzeni, ferah fuayeleri, çift çıkış sirkülasyonu ve çift güvenlikli yangın sistemi, zengin çeşitleri ile damak zevkinize hitap eden büfeleri ve hepsinden önemlisi, benzerlerine oranla daha ekonomik bilet fiyatları ile Boğaziçi Sinemaları sinemayı sinemada izlemeyi seçenlerin tercih ettiği bir mekan.

Öğrenci ve haftanIn belirli günlerinde tüm matinelerde uyguladığı halk günü indirimleri ile park sorunu olmaması gibi ekstra olanaklara da sahip. Boğaziçi Sinemaları’na Etiler, Levent, 4 Levent, Maslak, Üsküdar, Bostancı, Kozyatağı, İçerenköy, Üst Göztepe’den 15 dakikada rahatlıkla ulaşabilmek mümkün.


RESİMLER